محمد  حسین محمدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ محمد حسین محمدی
آرشیو وبلاگ

مترجم سایت

      نبرد سوم (این رهی نیست که از خاطره اش یاد کنی**اين سفر همره تاريخ به جا مي ماند)
برنامه احتمالی سازمان منافقین برای حذف موسوی نویسنده: محمد حسین محمدی - ۱۳۸۸/۱٠/۱٤

خبرگزاری فارس: به نظر می‌رسد که فضاسازی رسانه هایی چون بی‌.بی.‌سی نیز، با هدف آماده سازی افکارعمومی و زمینه چینی برای نسبت دادن سوقصد احتمالی به نظام جمهوری اسلامی صورت می‌گیرد.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، شبکه ایران نوشت؛ در حالی که شواهد و اسناد پلیسی کشته شدن خواهرزاده موسوی را نتیجه یک ترور اعلام کرده و مصلحی، وزیر اطلاعات، دست داشتن گروهک منافقین در این ترور را قطعی دانسته است، رسانه های غربی و محافل ضد ایرانی درصدد متهم ساختن نظام جمهوری اسلامی به ترور مخالفانش هستند.
در این زمینه پایگاه خبرپراکنی بی بی سی که به گفته فعالان سیاسی از اصلی ترین حامیان اغتشاشگران است، به انتشار مصاحبه سعید منتظری، فرزند حسینعلی منتظری، و تبلیغ موضوع "ترور آقای موسوی " پرداخت.
بی بی سی به نقل از سعید منتظری نوشت که "دستگیری یا کشتن میرحسین موسوی را فاجعه آمیز است. "
این پایگاه انگلیسی که سخنان فرزند آقای منتظری را از مصاحبه او با مجله اشپیگل منتشر کرده، کوشیده تا چنین القا کند که جمهوری اسلامی ممکن است میرحسین موسوی را به قتل برساند.
بی بی سی این نتیجه را پس از اشاره به ترور خواهرزاده موسوی گرفته است. این حامی اغتشاشگران روز عاشورا، آنچه "آشتی ملی " خوانده را، تنها راه جلوگیری از ادعای خود عنوان کرده است.
اما این اتهامات در حالی به نظام نسبت داده می شود که یک روز پس از آنکه وزیر اطلاعات، حضور منافقین در اغتشاش روز عاشورا و ترور علی موسوی را قطعی دانست، مریم رجوی، سرکرده این گروهک، حضور نیروهایش در جمع اغتشاشگران را تایید کرد و آن را دستور خود دانست.
در همین حال، مهدی کروبی در دیدار با میرحسین موسوی، ترور خواهرزاده او را به نظام نسبت داد و بدون اشاره به هتاکی های فرقه سبز نسبت به قرآن، روز عاشورا و آرمان های امام (ره)، در سخنانی جالب گفت که "دشمنان حق و آزادی تا بدانجا پیش رفته اند و از باده قدرت چنان مست شده اند که دیگر حرمتی نیز برای عاشورا و عزاداران حسینی قائل نیستند ".
اما تلاش مخالفان و رسانه های بیگانه برای متهم ساختن نظام به کشتن خواهرزاده آقای موسوی و تبلیغ "ترور میرحسین " در حالی است که با تاکید مسئولان نظام، هم اکنون زبده ترین و با تجربه ترین محافظان، وظیفه حفاظت از آقای موسوی و همراهان او را به عهده دارند.
در همین زمینه، روزنامه اعتماد روز پنج شنبه از تشدید حلقه حفاظت از سران اصلاحات خبر داد.
این روزنامه اصلاح طلب همچنین نوشت که برای حفاظت از سران اصلاحات، از زبده‌ترین نیروهای حفاظتی که پیشتر متعلق به برخی مقامات ارشد سیاسی و اجرایی بوده‌اند استفاده می‌شود.
بنابراین با توجه به ارتباط و وابستگی محافل رسانه ای و سیاسی ضدایرانی به سرویس های جاسوسی غربی و صهیونیستی، گفته می شود که هدف از انتشار این گونه اخبار و اتخاذ این موضع گیری ها، علاوه بر متهم ساختن نظام به ترور مخالفانش، می تواند زمینه چینی برای "سوءقصد به جان سران فتنه " بویژه آقای موسوی هم باشد.
در همین راستا گروهک تروریستی منافقین که از سوی کشورهای غربی و به طور ویژه انگلیس، حمایت می شود، از اعزام تیم های خود به ایران برای ایجاد و گسترش اغتشاش و ناآرامی خبر داده است.
نیروهای انتظامی و امنیتی هم این موضوع را تایید کرده و به گروه های سیاسی و سران جریان اصلاحات، دستورکار گروهک منافقین در ایران را اعلام کرده اند.
بر همین اساس، به نظر می رسد که فضاسازی رسانه هایی چون بی بی سی نیز، با هدف آماده سازی افکارعمومی و زمینه چینی برای نسبت دادن سوءقصد احتمالی به نظام جمهوری اسلامی صورت می گیرد.
از سوی دیگر برخی فعالان سیاسی داخلی با اشاره به افراطی گری های گسترده فرقه سبز بویژه در روز عاشورا و و هشدار ده ها میلیونی مردم در هفته گذشته به سران فتنه، موقعیت کنونی آنان و حامیان بیگانه این جبهه را بحرانی می دانند.
به همین دلیل، کارشناسان برنامه گروهک هایی مانند منافقین برای دست زدن به ترورهایی که منجر به خروج از بحران کنونی شود را محتمل می دانند.

لینک      نظرات ()      

مطالب اخیر جزئیات کامل “ترور سعید کریمیان” مدیر جم تی وی + تصاویر اسرائیل از این آمار متنفر است!!! دستگیری عوامل کودتای ترکیه +عکس عکس/ اجساد کشته‌شدگان توسط ارتش ترکیه اولین تصویر اردوغان بعد از کودتا از شکست کودتای ترکیه خوشحال شویم یا پیروزی کودتا روایت تصویری از کودتای شبانه در ترکیه ماجرای پست اینستاگرامی محسن رضایی/ جانباز صد در صد یا شهید زنده؟ انتخاب آیت‌الله جنتی تو دهنی خبرگان پنجم به انگلیس بود آیت‌الله جنتی رییس مجلس خبرگان شد/ موحدی‌کرمانی و هاشمی‌شاهرودی نواب‌رئیس شدند

دیکشنری

کلمات کلیدی وبلاگ عکس (۸۳٤) سیاست (٧٢٤) مذهبی (٥٧٠) امام خامنه ای (٢٧٠) شهدا (٢٤٤) بین الملل (٢٢٤) اهل بیت (ع) (۱٤٥) دفاع مقدس (۱٤٢) صهیونیست (۱۳۸) فتنه (۱٢٥) نظامی (۱۱٧) پزشکی (۱۱۱) اجتماعی (۱٠٦) علمی (۱٠٠) امام خمینی (٩٧) تروریسم (٩٢) امنیتی (٩٢) اقتصاد (٩۱) تاریخی (۸۸) محیط زیست (۸۸) بیداری اسلامی (٧۸) سینما و تلوزیون (٧٦) فرهنگی (٦۳) وهابیون (٥٩) جریان انحرافی (٥٧) انقلاب اسلامی (٥٤) حجاب و عفاف (٥۳) ورزش (٤٦) فرهنگ غرب (٤۱) خبری (۳٩) دانشگاه (۳۸) شعر (۳٧) ازدواج (۳٦) نفاق (۳٥) عجایب (۳٥) حوادث (۳٤) آخرالزمان (۳۳) فرقه های ضاله (۳۳) فراماسونری (۳٢) انتخابات (۳۱) تکنولوژی (۳۱) جنگ نرم (۳٠) فلسطین (٢٧) حزب الله (٢٧) قرآن مجید (٢٧) بقیة الله الاعظم(عج) (٢٦) ولایت فقیه (٢٥) اطلاعات عمومی (٢٢) ایران (٢٢) سید حسن نصرالله (٢۱) هنر (٢٠) کاریکاتور (۱٩) تاریخ اسلام (۱٩) شیطان پرستی (۱٧) فیلم (۱٤) طنز (۱٤) دانلود (۱۳) هسته ای (۱۳) تهاجم فرهنگی (۱۳) اخلاقی (۱٢) بهائیت (۱۱) شهادت (۱٠) دکتر علی شریعتی (٩) استاد شهید مرتضی مطهری (٩) حدیث (۸) زندگینامه ائمه اطهار(ع) (۸) صوت (٧) موبایل (٦) بسیج (٦) افسانه هولوکاست (٦) مجلس شورای اسلامی (٥) موسیقی (٥) تروریست (٤) داستان کوتاه (٤) قوه قضائیه (٤) دشمن شناسی (۳) امر به معروف نهی از منکر (۳) صنعتی (۳) مناجات (۳) شهید محمد رضا طرازی (۳) معماری (۱)
دوستان من عصر59 یاران رهبر مشرق نیوز جوان آنلاین روزنامه کیهان امام صدر نیوز فدایی سید علی شهید محمد رضا طرازی فطرس(پايگاه هاأت رایةالعباس) حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری داستان های پند آموز قرآنی باشگاه خبرنگاران جوان نقشه آنلاين مشهد خبرگزاری فارس سایت گرداب پرشين بلاگ سایت تبیان مبارز كليپ مدافع کلیپ جهان نیوز فطرسیان رجانیوز فاخته فاصله