محمد  حسین محمدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ محمد حسین محمدی
آرشیو وبلاگ

مترجم سایت

      نبرد سوم (این رهی نیست که از خاطره اش یاد کنی**اين سفر همره تاريخ به جا مي ماند)
دلیل دشمنی غرب با ایران نویسنده: محمد حسین محمدی - ۱۳۸۸/٧/٢٠

کد 185 - مرگ بر آمریکا           DOWN WITH USA

یکی از بزرگ نظریه پردازان کاخ سفید به نام دکتر هانتینگتون می باشد که امروز آمریکا در خاورمیانه، عمدتا دنبال پیاده کردن طرح‌های شوم ایشان است؛ البته در این چند سال اخیر، در صدا و سیما نقدهای متعددی در مورد نظریه‌های ایشان مطرح شده و کتابی دارد ایشان به نام برخورد تمدن‌ها که به فارسی ترجمه شده؛ ایشان صراحتا اعلام می‌کند آنچه که برای آمریکا حائز اهمیت است، عبارت است از برخورد فرهنگی و برخورد با تمدن‌های موجود در عرصه بین‌الملل. اگر دولتمردان آمریکا بر این  باورند که می‌توانند با برخورد نظامی جلو بروند و بر دنیا استیلاء پیدا کنند، اشتباه می‌کنند. دوران برخورد و غلبه نظامی سپری شده و تاریخ هم نشان داده که دنیای امروز دنیای برخورد نظامی نیست. اگر آمریکا می‌خواهد تمدن لیبرالیسم بین‌الملل آمریکایی را در جهان و بویژه در خاورمیانه پیاده کند، هیچ راه گریزی ندارد که تمدن‌های موجود را از عرصه بین‌الملل حذف کند.

 


بعد ایشان تک تک این تمدن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد و می‌گوید اینها عددی نیستند که بخواهند در برابر فرهنگ لیبرالیسم غرب تقابل کنند و تنها فرهنگ و تمدنی که ما احساس خطر می‌کنیم، تمدن و فرهنگی اسلامی است. آمریکا باید برای این چاره‌ای بیندیشد. بعد تمدن اسلامی را تقسیم بندی می‌کند و تمدن اسلامی به رهبری پاکستان و عربستان و ... را نام می برد و می‌گوید که اینها را هم می‌شود یا با تطمیع و یا با تهدید در کنار خودمان جمع کنیم.

تنها تمدنی که امروز خطر جدی برای آمریکا است، تمدن اسلامی به رهبری ایران است. ما باید تمام توانمان را بکار بگیریم و این تمدن اسلامی را یا در عرصه بین‌الملل بی‌محتوا کنیم و از نفوذ و تأثیر آن بکاهیم و اگر بتوانیم، برای همیشه او را از عرصه بین‌الملل حذف کنیم.

یکی دیگر از نظریه پردازانشان رسما اعلام کرد:

اگر بخواهیم تمدن شیعی به رهبری ایران را در عرصه بین‌الملل به زاویه بیاندازیم و مردم را به او بدبین کنیم، هیچ راه چاره‌ای نداریم جز اینکه تمام فِرَقی که با شیعه بنای ناسازگاری دارند را تقویت کنیم و اینها را تحریک کنیم که شیعه را یک فرهنگی ضد اسلامی و ضد قرآنی معرفی کنند. جوان‌ها را نسبت به فرهنگی شیعه بدبین کنند و از نفوذ روحانیت و مرجعیت بکاهند. از عزاداری که هر سال مردم شیعه برای نوه پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) می‌کنند و مردم را برای ایثار و شهادت و انتحار آماده می‌کنند، با استخدام آخوندهای بی‌سواد و مداحان دنیاپرست، مطالب خرافی را در میان مردم منتشر کنیم تا مردم بویژه جوان‌ها را به آنان بدبین کنیم.

جالب این است که ایشان در یکی از مقالاتش می‌گوید:

در دست شیعیان، دو پرچم، یکی به رنگ سرخ و دیگری به رنگ سبز قرار دارد. مادامی که این دو پرچم در دست شیعیان است،‌ ما نمی‌توانیم بر شیعیان پیروز شویم. پرچم سرخ، پرچم شهادت و برگرفته از شهدای کربلاء و حماسه فرزند علی (علیه السلام) نوه رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) است. مردم هر سال در ایام ماه محرم با شرکت حماسی در مراسم سوگواری امام حسین (علیه السلام)، به میدان می‌آیند و پای سخن سخنوران می‌نشینند و روحیه ایثار و از خودگذشتگی در آنها  بالنده می‌شود و بی‌مهابا وارد میدان می‌شوند. با الهام از مکتب خونین حسین (علیه السلام)، جوانان شیعه سر از پا نمی‌شناسند. پرچم سبز، پرچم انتظار است. شیعیان بر این عقیده هستند که روزی فردی به نام مهدی آل محمد (ارواحنا لتراب مقدمه الفداه) خواهد آمد و تمام حکومت‌های جهان را از بین خواهد برد و حکومت واحد اسلامی در جهان برپا خواهد نمود. جوانان شیعه به این امید زندگی می‌کنند و با استکبار مبارزه می‌کنند که بتوانند زمینه تحقق حکومت جهانی امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را فراهم کنند. مادامی که این پرچم سبز انتظار و پرچم سرخ شهادت، در دست شیعیان است، ‌آمریکا نمی‌تواند موفق شود و ما باید تلاش کنیم با تهاجم فرهنگی، ایجاد اختلاف و ایجاد تشتت، این دو پرچم را از دست جوانان شیعه بگیریم.

دکتر مایکل، معاون سابق سازمان سیای آمریکا، مصاحبه‌ای داشته که می‌گوید:

آمریکا در برخورد و استیلاء بر خاورمیانه، بویژه در حکومت شیعی ایران، راه‌های زیادی رفت، ولی همه با شکست مواجه گردید.

آمریکا از روزهای آغازین پیروزی انقلاب، طرح‌های مختلفی برای براندازی حکومت ایران انجام داد ولی موفق نشد. ایشان می‌گوید:

رمز موفقیت حکومت شیعی ایران، بر چند نکته خلاصه می‌شود. اگر آمریکا می‌خواهد موفق شود، باید نقاط حساس و رکن جهان جهان تشیع را بمباران فرهنگی کند. نقطه اول این موفقیت شیعیان در جهان، روحانیت و مرجعیت است. یک مرجع می‌تواند با یک خط اعلامیه دادن، مردم را، چه پیر و جوان و چه کوچک و بزرگ، همه را به خیابان‌ها بریزد و مردم در پاسخ به ندای رهبر و مرجعشان، سر از پا نمی‌شناسند. ما باید تلاش کنیم با تبلیغ علیه روحانیت و مرجعیت، این رمز پیروزی را از دست شیعیان بگیریم. رمز موفیت دوم، بهره‌برداری شیعیان از عزاداری نوه رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) است. اینها در ایام عاشوراء و ماه محرم و صفر، با شرکت در عزاداری‌ها، روحیه حماسه و شهادت و ایثار و انتهار، در وجودشان فوران می‌کند و ما باید بعضی از خطبای بی‌سواد و بعضی از مداحان دنیاپرست را در اختیار بگیریم و اینها مطالب خرافی و بی‌پایه و اساس از قیام امام حسین (علیه السلام) برای مردم بگویند و جوانان را به فرهنگ عاشوراء بدبین کنند و در میان مردم تبلیغ کنیم که این عزاداری‌ها، جز مزاحمت برای شما، چیز دیگری ندارد.

الان که آمریکا در منطقه خاورمیانه حضور یافته‌، عمدتا بر تفکر دکتر هانگتینگتون است و طرح های اورا پیاده می‌کند. اینها در به در دنبال حکومت جهانی آقا ولی عصر (ارواحنا لتراب مقدمه الفداه) هستند. فراموش نمی‌کنیم که آنها حدود اسفند 79، در عراق یک سید روحانی را دستگیر کردند و به اتهام اینکه این همان مهدی موعود است، حدود 6 ماه او را به زندان انداختند و گفتند ما همه ویژگی‌هایی که در کتاب،های شیعه دیدیم، در وجود تو می‌بینیم و تو همان مهدی هستی، اتفاقا نامش در شناسنامه‌اش هم مهدی بود. هر چه او گفت که پدرم فلانی است و مادرم فلانی است و فلان جا درس خوانده‌ام و ... باور نکردند. بعد از حدود 6 ماه که پذیرائی مفصل از او کردند، از او تعهد گرفتند که اگر بر محل اختفای آن مهدی که قرار است بیاید و حکومت جهانی را برقرار کند، آگاهی یافتی، به ما اطلاع بده و ما سریعا او را دستگیر کنیم؛ او هم گفت چشم، شما هر چه بنویسید من امضاء می‌کنم. ببینید، اینها تا این اندازه حساس‌اند.

این سیاست استکبار جهانی است. در داخل خاورمیانه هم، امروز تنها عاملی که در پی اجرای این مقاصد و اهداف شوم استکبار جهانی است، وهابیت است.

اینها رسما فتوا دادند بر اینکه شیعیان کافر و مشرک هستند. هرگونه تعامل با آنان حرام است. حتی هیئت عالی إفتاء عربستان فتوا داد بر اینکه تزویج و تزوّج با شیعه باطل است و اگر کسی از روی ندانستن مسئله با شیعه ازدواج کند، احتیاجی به طلاق ندارد و باید از هم جدا بشوند.

 
منبع:سایت تبیان
لینک      نظرات ()      

مطالب اخیر جزئیات کامل “ترور سعید کریمیان” مدیر جم تی وی + تصاویر اسرائیل از این آمار متنفر است!!! دستگیری عوامل کودتای ترکیه +عکس عکس/ اجساد کشته‌شدگان توسط ارتش ترکیه اولین تصویر اردوغان بعد از کودتا از شکست کودتای ترکیه خوشحال شویم یا پیروزی کودتا روایت تصویری از کودتای شبانه در ترکیه ماجرای پست اینستاگرامی محسن رضایی/ جانباز صد در صد یا شهید زنده؟ انتخاب آیت‌الله جنتی تو دهنی خبرگان پنجم به انگلیس بود آیت‌الله جنتی رییس مجلس خبرگان شد/ موحدی‌کرمانی و هاشمی‌شاهرودی نواب‌رئیس شدند

دیکشنری

کلمات کلیدی وبلاگ عکس (۸۳٤) سیاست (٧٢٤) مذهبی (٥٧٠) امام خامنه ای (٢٧٠) شهدا (٢٤٤) بین الملل (٢٢٤) اهل بیت (ع) (۱٤٥) دفاع مقدس (۱٤٢) صهیونیست (۱۳۸) فتنه (۱٢٥) نظامی (۱۱٧) پزشکی (۱۱۱) اجتماعی (۱٠٦) علمی (۱٠٠) امام خمینی (٩٧) تروریسم (٩٢) امنیتی (٩٢) اقتصاد (٩۱) تاریخی (۸۸) محیط زیست (۸۸) بیداری اسلامی (٧۸) سینما و تلوزیون (٧٦) فرهنگی (٦۳) وهابیون (٥٩) جریان انحرافی (٥٧) انقلاب اسلامی (٥٤) حجاب و عفاف (٥۳) ورزش (٤٦) فرهنگ غرب (٤۱) خبری (۳٩) دانشگاه (۳۸) شعر (۳٧) ازدواج (۳٦) نفاق (۳٥) عجایب (۳٥) حوادث (۳٤) آخرالزمان (۳۳) فرقه های ضاله (۳۳) فراماسونری (۳٢) انتخابات (۳۱) تکنولوژی (۳۱) جنگ نرم (۳٠) فلسطین (٢٧) حزب الله (٢٧) قرآن مجید (٢٧) بقیة الله الاعظم(عج) (٢٦) ولایت فقیه (٢٥) اطلاعات عمومی (٢٢) ایران (٢٢) سید حسن نصرالله (٢۱) هنر (٢٠) کاریکاتور (۱٩) تاریخ اسلام (۱٩) شیطان پرستی (۱٧) فیلم (۱٤) طنز (۱٤) دانلود (۱۳) هسته ای (۱۳) تهاجم فرهنگی (۱۳) اخلاقی (۱٢) بهائیت (۱۱) شهادت (۱٠) دکتر علی شریعتی (٩) استاد شهید مرتضی مطهری (٩) حدیث (۸) زندگینامه ائمه اطهار(ع) (۸) صوت (٧) موبایل (٦) بسیج (٦) افسانه هولوکاست (٦) مجلس شورای اسلامی (٥) موسیقی (٥) تروریست (٤) داستان کوتاه (٤) قوه قضائیه (٤) دشمن شناسی (۳) امر به معروف نهی از منکر (۳) صنعتی (۳) مناجات (۳) شهید محمد رضا طرازی (۳) معماری (۱)
دوستان من عصر59 یاران رهبر مشرق نیوز جوان آنلاین روزنامه کیهان امام صدر نیوز فدایی سید علی شهید محمد رضا طرازی فطرس(پايگاه هاأت رایةالعباس) حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری داستان های پند آموز قرآنی باشگاه خبرنگاران جوان نقشه آنلاين مشهد خبرگزاری فارس سایت گرداب پرشين بلاگ سایت تبیان مبارز كليپ مدافع کلیپ جهان نیوز فطرسیان رجانیوز فاخته فاصله