محمد  حسین محمدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ محمد حسین محمدی
آرشیو وبلاگ

مترجم سایت

      نبرد سوم (این رهی نیست که از خاطره اش یاد کنی**اين سفر همره تاريخ به جا مي ماند)
‌فساد اخلاقی ‌روحانیون صهیونیست نویسنده: محمد حسین محمدی - ۱۳۸۸/٧/٢٩
جام جم آنلاین: مجله امریکایی در گزارشی از گسترش فساد اخلاقی در میان محافل مذهبی صهیونیستی خبر داده و آن را مایه شرمساری رژیم صهیونیستی دانست. مجله تایم در گزارشی با اشاره به رشد فزاینده فساد اخلاقی و اقدامات غیرانسانی در میان محافل مذهبی صهیونیستی نوشت: جنایاتی نظیر تجاوز و کودک آزاری اکنون دامنگیر کسانی در اسرائیل شده است که مدافعان اخلاقی آن به شمار می‌روند.


در این گزارش آمده است: در میان یهودیان متعصب اسرائیل، هاردیم، جریان رادیکال یهودی، کارگران اجتماعی ربایندگان کودک و پلیس‌های اسرائیل قزاق خوانده می‌شوند که برنامه‌های علیه یهودی‌ها در روسیه در قرن نوزدهم را تداعی می‌کند.


در این جوامع دیرنشین زنان باید اداره خانواده خود را بر عهده گرفته و نیازهای مالی آن را تامین کنند، اما این در حالی است که شوهران آنها روزها و شب‌های خود را صرف خواندن تورات می‌کنند.این مردان که حدود 10 درصد جمعیت اسرائیل و یک سوم جمعیت بیت‌المقدس را تشکیل می‌دهند خود را مدافعان ارزش‌های اخلاقی در جامعه یهودی می‌دانند.


بنا بر این گزارش، هاردیم یکی از دو جریان عمده بنیادگرای یهودی است که تاثیر زیادی بر اندیشه و عمل صهیونیستی گذاشته است.این جریان به عنوان جریان محافظه‌کار، هدف خود را طرد اغیار از جامعه اسرائیل و نبرد با سکولارها دانسته و آنها را از طریق نهادهای آموزشی، رقابت‌های پارلمانی و اقدامات فراپارلمانی پیگیری می‌کند.

 

مجله امریکایی فوق می‌نویسد: اما این مدافعان ارزش‌های اخلاق در اسرائیل، زمانی که شواهد از پیشروی و گسترش زنا، تجاوز و کودک آزاری در چندین مکان مذهبی پرده برداشتند، اکنون تحت بررسی دقیق‌تر قرار دارند.


تایم می‌افزاید: طی چند هفته گذشته قزاق‌ها با بر تن کردن لباس رسمی پلیس اسرائیل به عنوان نیروهای امنیتی در آنجا مشغول فعالیت شده‌اند.نیروهای پلیس در جستجو‌ها و عملیات‌هایی که با استفاده از سرنخ‌های ارائه شده از سوی وابستگان و همسایگان قربانیان و کارکنان بیمارستان‌ها انجام دادند، چندین زن و شوهر یهودی متعصب و دانش‌آموزان موسسات یهودی را دستگیر کردند.


بر اساس این گزارش، با وقوع این اتفاقات، بسیاری نسبت به وجود چنین امری ابراز تعجب و نگرانی شدید کردند.

نواچ کورمن، یک وکیل در دادگاه جرائم مذهبی در این باره می‌گوید: [این مسائل] هاردیم (جامعه متصب یهودی) را در بهت فرو برده است.


گزارش فوق می‌نویسد: غارتگران جنسی در جوامع مذهبی در اسرائیل با خیال راحت کار خود را انجام می‌دهند، چون آنها می‌دانند که زنان و دختران قربانی به علت حفظ آبرو و ترس از پیدا نکردن شوهر در آینده زبان به کام گرفته و هیچ شکایتی نمی‌کنند.


ناومی ریجن، نویسنده کتاب تساوی جنسیتی می‌گوید: همه خانواده‌ها خواهان این هستند که دخترشان با یک پسر مذهبی از یک خانواده خوب وصلت کند، و این در حالی است که هیچ کسی با دختری که به او تجاوز شده ازدواج نمی‌کند.


دورون آغاسی، مدیر موسسه دفاع از قربانیان آزارهای جنسی می‌گوید که یک مرد جوان هاردی (عضو هاردیم) به او گفته است به بیش از 100 دختر جوان تعرض کرده است.آغاسی سپس آن مرد جوان را وادار کرد تا نزد پلیس رفته و اعتراف کند.اما مقامات باز هم از محاکمه آن مرد خودداری کردند که دلیل آن عدم شکایت والدین دختران قربانی بود.آغاسی همچنین گفت که فرد متجاوز اکنون آزادانه به کارهای خود ادامه می‌دهد.


میکی میلر یک از ساکنان شهری در نزدیکی بیت‌المقدس است که می‌گوید: هاردی‌ها معتقدند که یک جامعه سربسته، جامعه‌ای پاک باقی می‌ماند، اما من معتقدم که چنین جامعه‌ای می‌تواند گناهان بسیاری را در خود پنهان کند.


یک افسر ارشد پلیس در بیت المقدس نیز اعتراف می‌کند که تلاش هاردی‌ها برای سرپوش گذاشتن به جنایات، توان مقابله با این جرائم را از ما گرفته است.


وی گفت: ما از پدیده سوء استفاده‌های جنسی به خوبی آگاه هستیم، اما موارد بسیار نادری در این زمینه گزارش شده‌اند.


تایم می‌افزاید: اولین کسانی که معمولا باید به خاطر خشونت‌ها و سوء استفاده‌های جنسی تحت تعقیب و محاکمه قرار گیرند، خاخام‌ها هستند.رهبران مذهبی در این میان از این اتهامات در امان نیستند.


در 6 آوریل، دادگاهی در بیت‌المقدس یک مادر هاردی را به جرم آزار 8 کودک خود محاکمه کرد.این زن استخوان‌های دو نوزاد خود را با چکش شکسته و کودکان دیگر خود را وادار به انجام کارهای غیرمعمول کرده و همچنین چند تن از آنها را در داخل یک چمدان زندانی می‌کرد.اقدامات وحشیانه این زن زمانی آشکار شد که پسر بچه 3 ساله او که ضربه مغزی شده بود، برای مداوا و مراقبت به بیمارستان برده شد.این زن علت کارهای خود را راندن ارواح خبیثه و شیطان از کودکان خود عنوان کرد.وی گفت که این دستورالعمل را از یک مشاور مذهبی که به کانادا سفر کرده، دریافت کرده است.

 

منبع:  www.jamejamonline.ir

 

لینک      نظرات ()      

مطالب اخیر جزئیات کامل “ترور سعید کریمیان” مدیر جم تی وی + تصاویر اسرائیل از این آمار متنفر است!!! دستگیری عوامل کودتای ترکیه +عکس عکس/ اجساد کشته‌شدگان توسط ارتش ترکیه اولین تصویر اردوغان بعد از کودتا از شکست کودتای ترکیه خوشحال شویم یا پیروزی کودتا روایت تصویری از کودتای شبانه در ترکیه ماجرای پست اینستاگرامی محسن رضایی/ جانباز صد در صد یا شهید زنده؟ انتخاب آیت‌الله جنتی تو دهنی خبرگان پنجم به انگلیس بود آیت‌الله جنتی رییس مجلس خبرگان شد/ موحدی‌کرمانی و هاشمی‌شاهرودی نواب‌رئیس شدند

دیکشنری

کلمات کلیدی وبلاگ عکس (۸۳٤) سیاست (٧٢٤) مذهبی (٥٧٠) امام خامنه ای (٢٧٠) شهدا (٢٤٤) بین الملل (٢٢٤) اهل بیت (ع) (۱٤٥) دفاع مقدس (۱٤٢) صهیونیست (۱۳۸) فتنه (۱٢٥) نظامی (۱۱٧) پزشکی (۱۱۱) اجتماعی (۱٠٦) علمی (۱٠٠) امام خمینی (٩٧) تروریسم (٩٢) امنیتی (٩٢) اقتصاد (٩۱) تاریخی (۸۸) محیط زیست (۸۸) بیداری اسلامی (٧۸) سینما و تلوزیون (٧٦) فرهنگی (٦۳) وهابیون (٥٩) جریان انحرافی (٥٧) انقلاب اسلامی (٥٤) حجاب و عفاف (٥۳) ورزش (٤٦) فرهنگ غرب (٤۱) خبری (۳٩) دانشگاه (۳۸) شعر (۳٧) ازدواج (۳٦) نفاق (۳٥) عجایب (۳٥) حوادث (۳٤) آخرالزمان (۳۳) فرقه های ضاله (۳۳) فراماسونری (۳٢) انتخابات (۳۱) تکنولوژی (۳۱) جنگ نرم (۳٠) فلسطین (٢٧) حزب الله (٢٧) قرآن مجید (٢٧) بقیة الله الاعظم(عج) (٢٦) ولایت فقیه (٢٥) اطلاعات عمومی (٢٢) ایران (٢٢) سید حسن نصرالله (٢۱) هنر (٢٠) کاریکاتور (۱٩) تاریخ اسلام (۱٩) شیطان پرستی (۱٧) فیلم (۱٤) طنز (۱٤) دانلود (۱۳) هسته ای (۱۳) تهاجم فرهنگی (۱۳) اخلاقی (۱٢) بهائیت (۱۱) شهادت (۱٠) دکتر علی شریعتی (٩) استاد شهید مرتضی مطهری (٩) حدیث (۸) زندگینامه ائمه اطهار(ع) (۸) صوت (٧) موبایل (٦) بسیج (٦) افسانه هولوکاست (٦) مجلس شورای اسلامی (٥) موسیقی (٥) تروریست (٤) داستان کوتاه (٤) قوه قضائیه (٤) دشمن شناسی (۳) امر به معروف نهی از منکر (۳) صنعتی (۳) مناجات (۳) شهید محمد رضا طرازی (۳) معماری (۱)
دوستان من عصر59 یاران رهبر مشرق نیوز جوان آنلاین روزنامه کیهان امام صدر نیوز فدایی سید علی شهید محمد رضا طرازی فطرس(پايگاه هاأت رایةالعباس) حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری داستان های پند آموز قرآنی باشگاه خبرنگاران جوان نقشه آنلاين مشهد خبرگزاری فارس سایت گرداب پرشين بلاگ سایت تبیان مبارز كليپ مدافع کلیپ جهان نیوز فطرسیان رجانیوز فاخته فاصله