محمد  حسین محمدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ محمد حسین محمدی
آرشیو وبلاگ

مترجم سایت

      نبرد سوم (این رهی نیست که از خاطره اش یاد کنی**اين سفر همره تاريخ به جا مي ماند)
اوباما برای مقابله با جنگ داخلی آمریکا آماده می‌شود نویسنده: محمد حسین محمدی - ۱۳۸۸/۱٠/٤

خبرگزاری فارس: کارشناسان نظامی روس طی گزارشی به نخست‌وزیر این کشور از احتمال وقوع جنگ داخلی در آمریکا و آمادگی رئیس‌جمهور این کشور برای مقابله با آن خبر دادند.


به گزارش فارس، تحلیل‌گران نظامی روسیه به ولادیمر پوتین، نخست‌وزیر این کشور گزارش داده‌اند که باراک اوباما به "جین رنوارت " (Gene Renuart)، ژنرال نیروی هوایی آمریکا و مسئول اصلی "فرمان شمالی ایالت متحده " (USNORTHCOM)، دستور داده تا افزایش نیروهای نظامی خود را بطور فوری آغاز کند و تا 30 ژوئن 2010 این تعداد را به یک میلیون سرباز برساند.
"پت شانان " روزنامه‌نگار و نویسنده صاحب‌نام آمریکایی با بیان این مطلب در هفته‌نامه "امریکن‌فری‌پرس " می‌نویسد: اما هشداری که در این گزارش‌ها بر آن تاکید شده، انتظار بروز یک جنگ داخلی تا پیش از پایان زمستان، در ایالت متحده است.


این نویسنده آمریکایی در ادامه مقاله خود با بیان اینکه "به نظر می‌رسد نقش‌های روسیه و آمریکا معکوس شده است "، توضیح می‌دهد: در گزارشی از نشریه "یوروپین ‌یونیون تایمز " می‌خوانیم: به هرحال جنگ داخلی که بزودی در آمریکا شاهد آن خواهیم بود، از سوی رسانه‌های تبلیغاتی آنها انکار می‌شود. این در حالی است که روسیه روند متفاوتی را در پیش گرفته است. بطوریکه پرفسور "ایگور پنارین "، تحلیل‌گر سیاسی برجسته روسیه که از مدت‌ها پیش نسبت به وقوع آشفتگی اقتصادی در ایالت متحده هشدار داده بود، این بار نیز دیدگاه قدیمی خود را در مورد اینکه آمریکا به سوی فروپاشی حرکت می‌کند، تایید کرده و توضیح داده است که با فروپاشی آمریکا، این کشور به بخش‌های جدا از هم تقسیم خواهد شد.
بر اساس این گزارش، اوباما طی هفته‌های اخیر دیدارهای "بیشماری " را با شورای جنگ داشته و در رابطه با بهترین شیوه اداره انفجار داخلی سیستم بانکداری آمریکا که انتظار می‌رود بزودی رخ دهد، با آنها گفتگو کرده است. وی همچنین می‌کوشد تا هژمونی نظامی ایالت متحده بر جهان را حفظ کند. اقدامی که تحلیل‌گران نظامی روس موفقیت اوباما را در آن بسیار بعید دانسته‌اند.
گزارش یوروپین یونیون تایمز همچنین پیش‌بینی کرده بود که: اوباما در سخنرانی عمومی اعلام می‌کند که قصد دارد تا شمار نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان را به میزان ده‌ها هزار سرباز اضافه کند. این در حالی است که استقرار نیروهای اضافی آمریکا در افغانستان در حقیقت به عنوان پوششی بر بازگشت بیش از 200 هزار سرباز آمریکا از بیش از 800 پایگاه نظامی این کشور در 39 کشور مختلف دنیا است. زیرا بازگشت این تعداد از نیروها به آمریکا، سطح نیروهای نظامی حاضر در این کشور را به بیش از یک میلیون نفر می‌رساند. تعدادی که ارتش آمریکا معتقد است می‌تواند مانع از بروز خشونت‌های مورد انتظار ناشی از افشای ورشکستی اقتصادی این کشور شود.
شانان با اشاره به افزایش نیروهای نظامی حاضر در خاک آمریکا می‌افزاید: البته هدف نهایی این اقدام سرکوب کردن جنگ داخلی که هنوز وجود ندارد نیست، بلکه هدف اصلی آن پایان دادن به حکومت پلیسی و اعلام کنترل بواسطه نظم نوین جهانی خواهد بود.
در همین رابطه پرفسور پنارین می‌گوید: دلار آمریکا هیچ تضمینی ندارد. و بدهی خارجی این کشور نیز شدیدا در حال رشد است. بطوریکه حتی می‌توان گفت بدهی‌های آمریکا در اوایل دهه 80 هم از بدهی‌های کنونی بسیار کمتر بوده است.
پنارین می‌افزاید: در سال 1998 و هنگامی که من اولین پیش‌بینی خود را انجام دادم، میزان بدهی خارجی آمریکا از دو تریلیون دلار نیز تجاوز کرده بود. این در حالی است که هم‌اکنون این میزان به بیش از 11 تریلیون دلار رسیده و در حقیقت این وضعیت همچون هرمی است که تنها می‌تواند فرو بریزد.
گزارش امریکن‌فری‌پرس می‌افزاید: بدترین اقدامی که اوباما انجام داد، فرو بردن آمریکا به زیر 3.5 تریلیون دلار بدهی دیگر بود که موجب می‌شود تا مجموع بدهی‌های دولت این کشور به 15 تریلیون دلار برسد.
بنابراین گزارش، اوباما نگران آن است که وقتی مردم آمریکا از وسعت دست‌اندازی و غارتگری بانک‌ها و دولتشان با خبر شوند، این کشور وارد یک جنگ داخلی شود.
گزارش نشریه اروپایی یادآور می‌شود که "بیش از 220 میلیون نفر از مردم آمریکا هم‌اکنون تا دندان مسلح بوده و آماده انفجار هستند. "
شانان در انتهای گزارش خود با تاکید بر آنکه اقدامات خود اوباما آمریکا را وارد جنگ داخلی می‌کند، می‌نویسد: هیچ تلاش و یا طرحی به غیر از آنچه که رئیس‌جمهور اوباما در حال انجام دادن است، برای وارد کردن آمریکا به جنگ داخلی، دیده نشده است.

لینک      نظرات ()      

مطالب اخیر جزئیات کامل “ترور سعید کریمیان” مدیر جم تی وی + تصاویر اسرائیل از این آمار متنفر است!!! دستگیری عوامل کودتای ترکیه +عکس عکس/ اجساد کشته‌شدگان توسط ارتش ترکیه اولین تصویر اردوغان بعد از کودتا از شکست کودتای ترکیه خوشحال شویم یا پیروزی کودتا روایت تصویری از کودتای شبانه در ترکیه ماجرای پست اینستاگرامی محسن رضایی/ جانباز صد در صد یا شهید زنده؟ انتخاب آیت‌الله جنتی تو دهنی خبرگان پنجم به انگلیس بود آیت‌الله جنتی رییس مجلس خبرگان شد/ موحدی‌کرمانی و هاشمی‌شاهرودی نواب‌رئیس شدند

دیکشنری

کلمات کلیدی وبلاگ عکس (۸۳٤) سیاست (٧٢٤) مذهبی (٥٧٠) امام خامنه ای (٢٧٠) شهدا (٢٤٤) بین الملل (٢٢٤) اهل بیت (ع) (۱٤٥) دفاع مقدس (۱٤٢) صهیونیست (۱۳۸) فتنه (۱٢٥) نظامی (۱۱٧) پزشکی (۱۱۱) اجتماعی (۱٠٦) علمی (۱٠٠) امام خمینی (٩٧) تروریسم (٩٢) امنیتی (٩٢) اقتصاد (٩۱) تاریخی (۸۸) محیط زیست (۸۸) بیداری اسلامی (٧۸) سینما و تلوزیون (٧٦) فرهنگی (٦۳) وهابیون (٥٩) جریان انحرافی (٥٧) انقلاب اسلامی (٥٤) حجاب و عفاف (٥۳) ورزش (٤٦) فرهنگ غرب (٤۱) خبری (۳٩) دانشگاه (۳۸) شعر (۳٧) ازدواج (۳٦) نفاق (۳٥) عجایب (۳٥) حوادث (۳٤) آخرالزمان (۳۳) فرقه های ضاله (۳۳) فراماسونری (۳٢) انتخابات (۳۱) تکنولوژی (۳۱) جنگ نرم (۳٠) فلسطین (٢٧) حزب الله (٢٧) قرآن مجید (٢٧) بقیة الله الاعظم(عج) (٢٦) ولایت فقیه (٢٥) اطلاعات عمومی (٢٢) ایران (٢٢) سید حسن نصرالله (٢۱) هنر (٢٠) کاریکاتور (۱٩) تاریخ اسلام (۱٩) شیطان پرستی (۱٧) فیلم (۱٤) طنز (۱٤) دانلود (۱۳) هسته ای (۱۳) تهاجم فرهنگی (۱۳) اخلاقی (۱٢) بهائیت (۱۱) شهادت (۱٠) دکتر علی شریعتی (٩) استاد شهید مرتضی مطهری (٩) حدیث (۸) زندگینامه ائمه اطهار(ع) (۸) صوت (٧) موبایل (٦) بسیج (٦) افسانه هولوکاست (٦) مجلس شورای اسلامی (٥) موسیقی (٥) تروریست (٤) داستان کوتاه (٤) قوه قضائیه (٤) دشمن شناسی (۳) امر به معروف نهی از منکر (۳) صنعتی (۳) مناجات (۳) شهید محمد رضا طرازی (۳) معماری (۱)
دوستان من عصر59 یاران رهبر مشرق نیوز جوان آنلاین روزنامه کیهان امام صدر نیوز فدایی سید علی شهید محمد رضا طرازی فطرس(پايگاه هاأت رایةالعباس) حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری داستان های پند آموز قرآنی باشگاه خبرنگاران جوان نقشه آنلاين مشهد خبرگزاری فارس سایت گرداب پرشين بلاگ سایت تبیان مبارز كليپ مدافع کلیپ جهان نیوز فطرسیان رجانیوز فاخته فاصله