محمد  حسین محمدی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ محمد حسین محمدی
آرشیو وبلاگ

مترجم سایت

      نبرد سوم (این رهی نیست که از خاطره اش یاد کنی**اين سفر همره تاريخ به جا مي ماند)
حزب دروغ نویسنده: محمد حسین محمدی - ۱۳۸۸/٧/٥

1 - می گویند : عده ای دزدی را  تعقیب می کردند برای اینکه رد گم کند و جمعیت را گمراه می گفت آی دزد آی دزد..!!!
شده حکایت دولت دروغگو ! یک آقای نامزد انتخاباتی از اول می ترسید شکست بخورد به رئیس جمهور و نامزد رقیب گفت دروغگو ، به همین راحتی ! رئیس جمهور و دولت را دروغگو خواند و بعد شروع کرد به آمارهایی که برایش سرهم کرده بودند آمارهای مراکز دولتی را زیر سوال بردند. آنقدر گفت دروغگو تا باورش شد همه دروغ می گویند جز خودش که از اول قرار بوده دروغ بگوید. اما نمی دانست دروغگویی که یک دروغ گفت باید تا ته خط را هم دروغ ببافد.


2 - قصه آقای دروغگو به همینجا ختم نشد ، هنگامی که انتخابات شروع نشده بود گفتند احتمال تقلب هست و از قضا روز رای گیری از بس که به ایشان تلفن شد و خبر رسید که پیروز انتخابات است هنوز انتخابات تمام نشده خودش را پیروز انتخابات و رئیس جمهور دولت دهم دانست و بعضی ها هم پیام تبریک صادر کردند. هنگامی که بر خلاف توهمی که اطرافیانش نیز دامن میزدند شکست خورد دولت را متهم به تقلب و دروغگویی کرد. یادش رفته بود زمانی که خودش مجری انتخابات بود می گفت در این نظام و اینهمه مراکز نظارتی تقلب از محالات است .
3 -  بعد از ادعای تقلب  قرار شد ادله و شواهد محکمه پسندی به شورای نظارتی انتخابات ارایه کند آقای ضد دروغ اقدام به فراخوان عمومی مردم برای آوردن اسناد و مدارک تقلب کرد که نشان می داد از قضا دستش خالی است و دروغگکی ! گفته . و قصه جالب تر شد که به جای ارایه مدارک اقدام به انتشار بیانیه هایی نمود و برای دلایل تقلب 1- تهمت و توهین به هاشمی رفسنجانی 2- استفاده از اموال دولتی و عمومی در تبلیغ یک نامزد خاص ، نرساندن تعرفه رای به مردم (اگر تعرفه نبود نمیدانم چطور 40 میلیون رای دادند ملت) و مواردی که مربوط به قبل از برگزاری و زمینه انتخابات به عنوان مستندات تقلب مطرح شد
یادش رفته بود تخلف هم اگر شده با تقلب فرق دارد و برای ادعا به این بزرگی بالاخره روزی سندی هم لازم می شود .
4 - دروغها ادامه داشت ، آشوب ها به اوج رسید و البته بیگانگانبا دیدن این رای بسیار بالا آماده امتیاز دادن به دولت و ملت بودند به لطف دروغها و آشوب های آقای ضد دروغ  شدند ماجرا گردان و از آب آشوب کره گرفتند و گذشت تا رسید به خبر راهپیمایی 30 خرداد که  بعد از سخنرانی رهبر انقلاب وتایید سلامت انتخابات توسط ایشان ،  آقای ضد دروغ می گفت ما بانی مراسم نیستیم و می خواهیم لغو بشود و برگزار نشود و شرکت نخواهیم کرد که ازقضا در سالگرد مبارزه مسلحانه منافقین با نظام هم بود، بازهم اقای ضد دروغ در راهپیمایی شرکت کرده و سخنرانی نمود و با تهییج مردم کار به آشوب شدید و درگیری مسلحانه و تیراندازی هم رسید. دستش طلا!
5 - از اینجا به بعد که آقای ضد دروغ وارد فاز منافق بازی و مقابله با نظام شد به توصیه نزدیکان ساکت شد و نهایت اعلامیه و اطلاعیه منتشر کرد و ادامه حرکتش به عهده کروبی افتاد. شیخ ساده لوحی که دردو سال اخیر با لقب شیخ اصلاحات فریفته اش کردند و البته سوابق آنچنانی و احکامش از امام نیز باعث دلگرمی اش می شد . دقیقا مثل عنوان نخست وزیر امام آقای ضد دروغ .
6 - می گفت من نخست وزیر امام هستم اما روزی که خواست استعفا کند استعفا نامه اش را نه به رئیس جمهور وقت داد نه به امام ! باز هم بیانه ای منتشر کرد جو سیاسی را متشنج نمود و امام به نخست وزیرش نوشت :
" بسم الله الرحمن الرحیم 
جناب آقای موسوی نخست وزیر محترم
نامه استعفای شما باعث تعجب شد‚ حق این بود که اگر تصمیم بدین کار داشتید لااقل من و یا مسوولین رده بالای نظام را در جریان می گذاشتید. در زمانی که مردم حزب الله برای یاری اسلام‚ فرزندان خود را به قربانگاه می برند‚ چه وقت گله و استعفا است! 
 شما در سنگر نخست وزیری در چارچوب اسلام و قانون اساسی به خدمت خود ادامه دهید‚ در صورتی که نسبت به بعضی از وزرا به توافق نمی رسید‚ چون گذشته عمل می شود. این حق قانونی مجلس است که به هر وزیری که مایل بود رای دهد.
همه باید به خدا پناه بریم و در مواقع عصبانیت دست به کارهایی نزنیم که دشمنان اسلام از آن سوئ استفاده کنند. (مانند این روزها)
مردم ما از این گونه مسایل در طول انقلاب زیاد دیده اند‚ این حرکات هیچ تاثیری در خطوط اصیل و اساسی انقلاب اسلامی ایران نخواهد داشت. از آن جا که من به شما علاقه مندم انشای الله عندالملاقات مسایلی است که گوشزد می نمایم.
 والسلام  روح الله الموسوی الخمینی
* صحیفه نور ج 21 صفحه 11 تاریخ سخنرانی:15/6/67 "
7 - دروغها تمام نشد هر روز یک نفر را گرفته و تجاوز کرده وکشته بودند و جسدش را دفن کردند. از ترانه موسوی تا چند دختر دیگر....
آقای کروبی بازهم در ادامه سناریو دروغ نظام را متهم به تجاوز جنسی به زندانیان نمود البته اول در نامه به هاشمی رفسنجانی از احتمال و ادعا و شایعه بودن تجاوز ها حرف زد و بعد گفت شده و سند دارد باز تحت فشار قرار گرفت گفت من گفتم شاید و دست آخر هم گفت سند دارد که قرار شد بدهند قوه قضاییه و کمیته سه نفره ، ادعای موهوم و دروغ کروبی چنان سنگین بود که علیرضا نوریزاده در یک کلام همه تحلیل ها را خلاص کند و بگوید با این ادعا کمر نظام شکست ! از قضا امشب هم صدایش در آمدکه ادعاها دروغ است و سندها جعلی و ....بازهم دروغی دیگر.. متن نامه کمیته سه نفره به رئیس قوه قضائیه طولانی و مفصل است حتما بخوانید ...
8 - البته این بازی های کثیف سیاسی و دروغها به دین و شرعیات مردم هم رسید از مصادره شعار الله اکبر توسط کسانی که همناله با غرب برای زمین خوردن نظام شده اند و الله اکبرشان شده قرآن سر نیزه معاویه و عمر عاص ، تا مرجع تقلیدی که بر منبر رئیس جمهور نظام اسلامی  را حرامزاده می خواند و بعد هم باز هم به دروغ می گویند منظور یک حکایتی بوده که یک ساعت پیش گفته اند نه رئیس جمهوری که چند دقیقه ای است دارد فحش می خورد ملس آنهم از یک مرجع تقلید .
9 - بماند که این آقا که قرار بود رئیس جمهور شود چندبار حرف رهبر و ولی فقیه را زیرپا گذاشت و اگرچه روزی حس میکردم از سر دلسوزی وارد کارزار انتخابات شده اما امروز خوشحالم و همانطور که دوم خرداد را از برکات خدا به نظام اسلامی میداند 22 خرداد و انتخاب نشدن موسوی هم از برکات خدا بود . اگرچه احمدی نژاد نام 4 سال دیگر می رود ولی این کارهای آقای ضد دروغ نمی دانم کجایش به نفع نظام است . نه فکر انقلاب هستند نه فکر نظام .قرار بود نظام و دولت دست این دروغگوها بیفتد؟ به نظرم برنامه طولانی مدت طراحان این دروغ ها و تقلب ها شبه کودتا سالهای دور تر است و ربطی به آدمی به نام احمدی نژاد که سالی دگر رفتنی است ندارد.
10 - 
خدا عاقب چوپان دروغگو را ختم به خیر کند...
من که از او نخواهم گذشت .
 

نویسنده: محمد دهقانی

لینک      نظرات ()      

مطالب اخیر جزئیات کامل “ترور سعید کریمیان” مدیر جم تی وی + تصاویر اسرائیل از این آمار متنفر است!!! دستگیری عوامل کودتای ترکیه +عکس عکس/ اجساد کشته‌شدگان توسط ارتش ترکیه اولین تصویر اردوغان بعد از کودتا از شکست کودتای ترکیه خوشحال شویم یا پیروزی کودتا روایت تصویری از کودتای شبانه در ترکیه ماجرای پست اینستاگرامی محسن رضایی/ جانباز صد در صد یا شهید زنده؟ انتخاب آیت‌الله جنتی تو دهنی خبرگان پنجم به انگلیس بود آیت‌الله جنتی رییس مجلس خبرگان شد/ موحدی‌کرمانی و هاشمی‌شاهرودی نواب‌رئیس شدند

دیکشنری

کلمات کلیدی وبلاگ عکس (۸۳٤) سیاست (٧٢٤) مذهبی (٥٧٠) امام خامنه ای (٢٧٠) شهدا (٢٤٤) بین الملل (٢٢٤) اهل بیت (ع) (۱٤٥) دفاع مقدس (۱٤٢) صهیونیست (۱۳۸) فتنه (۱٢٥) نظامی (۱۱٧) پزشکی (۱۱۱) اجتماعی (۱٠٦) علمی (۱٠٠) امام خمینی (٩٧) تروریسم (٩٢) امنیتی (٩٢) اقتصاد (٩۱) تاریخی (۸۸) محیط زیست (۸۸) بیداری اسلامی (٧۸) سینما و تلوزیون (٧٦) فرهنگی (٦۳) وهابیون (٥٩) جریان انحرافی (٥٧) انقلاب اسلامی (٥٤) حجاب و عفاف (٥۳) ورزش (٤٦) فرهنگ غرب (٤۱) خبری (۳٩) دانشگاه (۳۸) شعر (۳٧) ازدواج (۳٦) نفاق (۳٥) عجایب (۳٥) حوادث (۳٤) آخرالزمان (۳۳) فرقه های ضاله (۳۳) فراماسونری (۳٢) انتخابات (۳۱) تکنولوژی (۳۱) جنگ نرم (۳٠) فلسطین (٢٧) حزب الله (٢٧) قرآن مجید (٢٧) بقیة الله الاعظم(عج) (٢٦) ولایت فقیه (٢٥) اطلاعات عمومی (٢٢) ایران (٢٢) سید حسن نصرالله (٢۱) هنر (٢٠) کاریکاتور (۱٩) تاریخ اسلام (۱٩) شیطان پرستی (۱٧) فیلم (۱٤) طنز (۱٤) دانلود (۱۳) هسته ای (۱۳) تهاجم فرهنگی (۱۳) اخلاقی (۱٢) بهائیت (۱۱) شهادت (۱٠) دکتر علی شریعتی (٩) استاد شهید مرتضی مطهری (٩) حدیث (۸) زندگینامه ائمه اطهار(ع) (۸) صوت (٧) موبایل (٦) بسیج (٦) افسانه هولوکاست (٦) مجلس شورای اسلامی (٥) موسیقی (٥) تروریست (٤) داستان کوتاه (٤) قوه قضائیه (٤) دشمن شناسی (۳) امر به معروف نهی از منکر (۳) صنعتی (۳) مناجات (۳) شهید محمد رضا طرازی (۳) معماری (۱)
دوستان من عصر59 یاران رهبر مشرق نیوز جوان آنلاین روزنامه کیهان امام صدر نیوز فدایی سید علی شهید محمد رضا طرازی فطرس(پايگاه هاأت رایةالعباس) حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری داستان های پند آموز قرآنی باشگاه خبرنگاران جوان نقشه آنلاين مشهد خبرگزاری فارس سایت گرداب پرشين بلاگ سایت تبیان مبارز كليپ مدافع کلیپ جهان نیوز فطرسیان رجانیوز فاخته فاصله