توهین به امام خمینی (ره)، توهین به خون شهداست

خبرگزاری فارس: بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن محکوم کردن اهانت به ساحت مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، این بی‌حرمتی آشکار را توهین به خون شهدا، مردم شهید پرور و تمامی ارزش‌های انقلابی کشور دانست.


به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ایثار، دراین بیانیه آمده است: در آستانه سی و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نام امام خمینی (ره ) رهبر انقلابی کشورمان برای مردم دنیا یادآور نام ایران است. انقلابی که بی نام خمینی معنایی نداشته و حیات و قوام آن مرهون صلابت این بزرگ مرد تاریخ است.
در ادامه این بیانیه آمده است: این هتک حرمت بیش از تمامی ایرانیان، دل خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جامعه خدمتگذار ایثارگران را به درد آورد که سال‌ها با پشتوانه معنوی این رهبر عالیقدر انقلابی در مقابل دشمنان مقاومت کرده و هم اکنون با یاد و خاطره و رهنمودهای ارزشمند ایشان به حیات خود ادامه می‌دهند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از این مقربان انقلاب و میراث‌داران جمهوری اسلامی با محکوم کردن این اقدام از مردم شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی خواست تا بیش از پیش نسبت به دسیسه‌های دشمنان اسلام و ایران هوشیار بوده و بیش از گذشته اتحاد خود را حفظ کنند.

/ 0 نظر / 12 بازدید