دروغ هولوکاست

یرکاهان و «اتحادیه دفاع یهود»

 

مهم ترین تشکل غیردولتی و تروریستی صهیونیست، «اتحادیه دفاع یهود» نام دارد که فعالیت‌های جنایی وسیعی را صورت داده است. FBI نیز بارها آن را به عنوان یک گروه تروریستی جنایی معرفی کرده است.

 

JDL در سال 1968 توسط «خاخام میرکاهان» بنیان نهاده شد. مارتین دیویدکاهان در سال 1932 در بروکلین نیویورک متولد شد. وی پسر ارشد یک خاخام ارتدوکس و عضو جنبش اصلاح طلبانه «زئویابوتینسکی» افراطی صهیونیست ، بود. یابوتینسکی و دیگر سران این جنبش هنگامی که مارتین (میر) یک پسر بچه بود، فعالیت های خود را در منزل وی (کاهان) صورت می‌دادند. کاهان در جوانی به عضویت جنبش «بتار» که یک جنبش سلطه‌طلب یهودی بود درآمد. این جنبش در سال 1925 به دست یابوتینسکی بنیان نهاده شد. وی اولین بار در سال 1947 در سن 15 سالگی به خاطر رهبری گروهی از جوانان «بتار» در حمله به ارنست بوین وزیر خارجه بریتانیا بازداشت شد.

 

دو تن از فعال ترین پیروان یابوتینسکی که به ریاست گروه‌های ترور صهیونیستی درآمده و از این راه به سوء شهرت رسیده بودند، بعدها به سمت نخست‌وزیری اسراییل رسیدند. مناخیم بگین که زمانی ریاست گروه ایرگان را به عهده داشت و «اسحاق شامیر» که رییس گروه Lehi (گروه Stern) بود. برای مثال شامیر نقش مهمی در قتل لرد موین فرستاده‌ی خاورمیانه ای بریتانیا در نوامبر 1944 و توطئه قتل کنت فولکه برنادوت، میانجی سوئدی صلح سازمان ملل در سپتامبر 1948 داشت.

 

کاهان برای مدتی در دهه 1960 زندگی مخفی در پیش گرفت. وی تحت نام «میخاییل کینگ» زندگی و کار می‌کرد و این هویت را حتی از همسرش مخفی نگه می‌داشت. وی طی این دوره برای CIA و FBI کار می‌کرد. او به عنوان عضو FBI در حزب راستگرای جان بیرچ و همین طور در بعضی گروه های دانشجویی چپگرا به جاسوسی پرداخت. کاهان با هویت میخاییل کینگ و ظاهری غیر یهودی، با بعضی از زنان جوان که از میکده‌های نیویورک انتخاب می‌کرد رابطه داشت. یکی از این زنان گلوریا جین دی آرجینو نام داشت که یک مدل 22 ساله ]غیر یهودی[ بود و با نام «استله ایوانز» کار می‌کرد. آنها بعد از آشنایی در سال 1966 سریعاً با هم صمیمی شدند. کاهان که هرگز هویت واقعی خویش را فاش نکرد، بعدها به وی پیشنهاد ازدواج داد. چند هفته بعد که روابط آنها به هم خورد، گلوریا با انداختن خود در رودخانه ایست ریور اقدام به خودکشی کرد و دو روز بعد (همزمان با جشن 34 سالگی کاهان) فوت کرد.

 

زندگی کاهان در سال 1968 یعنی هنگامی که او با چند تن از هم دانشگاهی‌های خود «اتحادیه دفاع یهود» را تاسیس کرد، دچار تحولات چشمگیری شد. این اتحادیه با شمشیرهای آخته و شعارهای تحریک کننده به سرعت توانست توجه رسانه‌های جمعی را به خود جلب کند. وی از احساسات فزاینده ضد سیاهان در میان یهودیان منطقه نیویورک سوء استفاده می‌کرد. وی و سازمان جدیدش پشتیبانی و کمک قابل ملاحظه ای از سوی دو متحد قدرتمند یعنی حزب راستگرای «هروت» اسراییل و مافیای نیویورک دریافت کردند.

 

اتحادیه دفاع یهود بین دسامبر 1969 و اوت 1972 - با حمایت قابل ملاحظه ای از سوی حزب هروت اسراییل به رهبری مناخیم بگین، افسران ارشد سرویس مخفی موساد و بعضی تجار ثروتمند و یهودی آمریکایی - حملات متعددی علیه دیپلمات‌های شوروی و دیگر اهداف این کشور در ایالات متحده صورت داد. هدف اتحادیه ابراز توجه و لطف و ترحم به یهودیان شوروی و تخریب روابط آمریکا و شوروی سابق بود.

 

کاهان و تعدادی از اعضای اتحادیه در 12 ماه می 1971 به اتهام تهیه مواد منفجره از سوی پلیس فدرال بازداشت شدند. وی یک روز بعد به همکاری با یک گروه تحت فرمان ژوزف کلمبو که رییس «سندیکای جنایی کلمبو» بود و سابقه قتل نیز داشت اعتراف کرد. یاییر کولتر روزنامه نگار اسراییلی در زندگینامه کاهان به عنوان بنیانگذار JDL می‌نویسد: «کاهان کمک‌های قابل ملاحظه‌ای از مافیای نیویورک دریافت نموده است.» روابط بین کاهان و رییس ]مافیای[ نیویورک تا زمان قتل کلمبو در سال 1971 بسیار گرم و نزدیک بود و این دو به عنوان رییس گروه‌های جنایی در کنار هم به فعالیت مشغول بودند.

 

به ادعای کاهان وی در مجموع سه سال به خاطر فعالیت‌های مسلحانه، در زندان‌های آمریکا به سر برده است.

 

کاهان در اوایل دهه 1970 ، JDL را تعطیل و به اسراییل نقل مکان کرد. وی به عنوان رهبر JDL و بر اساس سوء شهرتی که در سطح بین‌المللی به دست آورده بود در سال 1976 حزب رادیکال کاچ را بنا نهاد. وی در سال 1984 به عنوان تنها نامزد حزب خود توانست به کنست (پارلمان اسراییل) راه یابد. در همین زمان شعبه JDL در نیویورک از هم پاشید و گروه‌های انشعابی با نام‌هایی چون «اقدام مستقیم یهود» ، «شبکه متحد زیرزمینی یهود»، «سرزمینمان اسراییل را نجات دهیم» و «مدافعان یهود» ظاهر شدند.

 

کاهان در 5 نوامبر 1990 و به هنگام ایراد سخنرانی برای حامیان خود در هتلی در مرکز مانهاتان نیویورک ترور شد.

 

ایدئولوژی خاخام کاهان

 

میرکاهان در بسیاری از سخنرانی ها، مقالات و کتاب‌های خود نوعی پیام سلطه‌طلبی و حتی نسل‌کشی از صهیونیسم برتری طلب را تبلیغ می‌کرد. برای وی و بسیاری از طرفداران پر شور او، هرگونه اقدامی برای بقا و رفاه یهود از جمله ترور، مصادره اموال و قتل، ‌کاملاً موجه بود.

 

«... انتقام یک نظریه اصلی یهود است که نوعی فرمان و دستور برای آنان تلقی می‌شود. به لطف دوران آرام و دشواری که در آن زندگی می‌کنیم، انتقام به امری بد و خطرناک تبدیل شده است. آیا باید دست روی دست بگذاریم و اجازه دهیم دولت اسراییل که مسئول رفاه شهروندان خود است، خیابان، اتوبوس، ‌مغازه و خانه فلسطینی‌ها را به مکانی برای اشاعه ترور و ناامنی تبدیل کند. تحقیر نام خدا را کنار بگذارید. چرا اعراب به حاکمیت یهود تمکین نمی‌کنند؟ یک دولت واقعی یهودی، دولتی است که جلو‌گیری از بی‌حرمتی را با از میان برداشتن شیطان یعنی این کشور عربی که در میان ما قرار دارد، درک می کند.»

 

کاهان در مقاله دیگری که در سال 1973 انتشار یافت بر مصونیت یهودیان از تعرض و بی‌حرمتی تأکید می‌کند. وی وعده داد روزی خواهد آمد که تمام غیر یهودیان به برتری این قوم «برگزیده» گردن نهند: «قوم یهود هرگز نابود نمی‌شود بلکه آنها و خدای آنها برای پیروزی بر شیاطین و جهالت دیگر ملل روزی ظاهر خواهد شد. صهیون باید به درجه‌ای برسد که همه مردم به آن بگروند و خدای یهود خدایی خواهد بود که همه در مقابل او زانو خواهند زد.»

 

کاهان در مقاله‌ای در سال 1982 بر ماهیت شقاوت‌آمیز مبارزه بین یهودیان و «دشمنان» آنها تأکید ورزید: «اجازه دهید از دیدگاه یهودیان به حوادث نگاه کنیم ... لبنان .....: جنگی ]از سوی اسراییل[ علیه دشمن فلسطینی که - تمام مردمش - خواهان نابودی رژیم اسراییل و اکثریت یهودی آن هستند شروع شد. این جنگی برای نابودی کامل دشمن، القای ترس فراگیر و ترور بود تا دشمن تسلیم شود و برتری خدای یهود را بپذیرد». ارزش‌های دموکراتیک لیبرال و یهودی ناسازگارند و کاهان اغلب اصرار داشت «من این جمله را چند میلیون بار گفته‌ام همانطور که می‌دانیم دموکراسی غرب با صهیونیسم تناقض دارد. ... ایده‌ی یک دولت دموکرات یهودی بی‌معنی است».

 

وی در فرصتی دیگر گفت: «دموکراسی برای مردمی است که اصالت ندارند. هیچ دولت زمینی و موقتی نیست که ارتباط با اقدامات یهودیان داشته باشد در حالی که قوانین و مقررات آن برخلاف قوانین تورات است... یهودیت هیچگاه جامعه‌ای دموکراتیک نبوده است.»

 

یکی از مشغله‌های فکری کاهان،‌ رفتار سنگدلانه علیه یهودیان اروپا در زمان جنگ بود. شعار JDL «دوباره هرگز » بود که به طور خاص به نسل‌کشی یهودیان اشاره می‌کرد. از دیدگاه کاهان، هر غیریهودی یک قاتل بالقوه نازی است. مادامی که یک غیریهودی در مقابل یک یهودی زندگی می‌کند؛ احتمال یک نسل‌کشی دیگر وجود دارد.»

 

کاهان معتقد است که معیار اخلاقی هر عملی باید این باشد که «آیا برای یهودیان خوب است یا خیر؟» عدم تطابق با این اصل منجر به یک آشویتز جدید خواهد شد.

 

«رابرت فریدمن» نویسنده زندگینامه کاهان، بعضی از کارهای غیر عادی وی را به شخصیت نظامی این خاخام ربط می‌دهد. فریدمن با یادآوری اولین ملاقات خود با کاهان در «موزه هولوکاست بالقوه» در اورشلیم می‌نویسد: «در همان مواجهه اول، این فکر به ذهنم خطورکرد که کاهان فردی گرفتار وسوسه‌های جنسی و خشونت است. وی مدام از همخوابگی مردان عرب با زنان یهودی سخن می‌گفت.» کاهان علناً، ‌عرب‌ها را «سگ» می‌نامید و حداقل یک بار گفت که عرب‌ها را «مثل پاشیدن سم روی سوسک‌ها» از اسراییل ریشه‌کن می‌کند.

 

کاهان در سخنرانی‌های بسیاری و از جمله در کتابی با عنوان «آنها باید بروند» در سال 1980،‌ نقشه اش را برای اخراج اجباری و دسته‌جمعی (یا انتقال) اعراب فلسطین از سرزمین اسراییل ... «اسراییل بزرگ» (شامل کرانه غربی تحت اشغال اسراییل از سال 1967) ‌بیان کرد.

 

جهان بینی کاهان در اساسنامه جنبش کاچ که وی بانی و رهبر آن بود منعکس شده است. این دیدگاه با توصیف برتری ‌طلبانه‌ای از یهود با عناوینی چون برتر، مقدس، برگزیده و خاص شروع می‌شود.

 

هدف اصلی جنبش کاچ، انتقال اعراب از تمام بخش‌های سرزمین اسراییل بزرگ است. حضور اعراب در اسراییل باعث دشمنی، آشوب و خونریزی و به مثابه یک بمب ساعتی است که موجودیت صهیونیسم را تهدید می‌کند. بنابراین اعراب ساکن اسراییل باید به کشورهای عربی انتقال یابند.

 

کاهان و طرفدارانش قانونی را که روابط جنسی یهودیان و غیر یهودیان را جرم قلمداد می‌کرد، تبلیغ می‌کردند. (ازدواج یهودیان با غیر یهودیان در اسراییل ممنوع بود) اما این قانون سطح وسیع‌تری از تماس‌ها را بین یهودیان و غیر یهودیان از جمله مدارس مختلط، مراکز اجتماعی، ‌سواحل و حتی همسایگی ممنوع کرده بود.

 

کاهان و پیروانش با وجود شباهت بین قانون پیشنهادی آنها و «قوانین نورمبرگ» هیتلر در سال 1935 که آن هم روابط جنسی بین یهود و غیریهود را ممنوع کرده بود، به دردسر نیفتادند. همان طور که کاهان و دیگر صهیونیست‌های تندرو دائماً بیان داشته اند، قوانین مذهب یهود آشکارا یهودیان را از ازدواج با غیر یهود منع می‌کند. به همین ترتیب کاهان هیچگاه از اشاره به آیین های مذهبی کتاب مقدس بهود برای پشتیبانی از پیام قاطع و سازش‌ ناپذیرانه خود فروگذار نکرد.

 

همانطور که لین برنر، نویسنده یهودی آمریکایی اعتقاد داشت کاملاً حق با کاهان و طرفداران وی است که اصرار دارند یهودیت یک مذهب قومی است.

 

حمایت از کاهان و JDL

 

تعداد کمی از رهبران جوامع یهودی آمریکا و اسراییل مایل به حمایت از کاهان در مجامع عمومی بودند و بسیاری از سازمان های یهودی آمریکا مانند «کمیته یهودیان آمریکا» و «کنگره یهودیان آمریکا» با احتیاط کاهان و JDL را رد می‌کردند. در همین حال و به رغم سوابق جنایی و لحن مستبدانه و متکبرانه، ‌کاهان و JDL با حمایت و پشتیبانی شگفت‌انگیزی از سوی یهودیان آمریکا روبرو بودند. تجار یهودی آمریکایی سالانه میلیون ها دلار به کاهان کمک مالی می کردند.

 

کاهان هنگام ایراد سخنرانی در جمعی از ثروتمندان پوتوماک مریلند در سال 1971 که طی آن وی از آتش زدن یک خودرو با بمب تمجید کرد، حضار به شدت از سخنان وی استقبال کردند. جکی ماسون، ‌کمدین معروف آمریکایی به طور علنی از کاهان حمایت کرد و در اوایل سال 1972 در مراسمی برای جمع‌آوری پول برای JDL به هنرنمایی پرداخت . ماسون (مانند کاهان ملبس به لباس کشیشی) ‌می‌‌گوید: «اصول دموکراسی آن طور که برای آمریکا کاربرد دارد، برای اسراییل نباید به کار رود.» هم‌چنین در مراسم شام دیگری جهت جمع‌آوری پول در سال 1986 در بوستون، بالغ بر 20 هزار دلار برای کاهان جمع‌آوری شد.

 

نمونه‌ای از مقبولیت اجتماعی کاهان نزد رجال سیاسی با نفوذ، دعوت سناتور هنری اسکوپ جکسون از کاهان برای ایستادن در کنار وی روی صحنه‌ای در نیویورک در سال 1972 است. این اتفاق مصادف با رقابت های انتخاباتی برای معرفی نامزد دمکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری رخ داد. حامی برجسته دیگر JDL ماریوبیاگی، نماینده کنگره آمریکا بود که نمایندگی بروکس در واشینگتون را نیز بر عهده داشت.

 

هفته نامه جوییش پرس که یکی از نشریات مطرح جامعه یهودیان آمریکا بود (با تیراژ 130 تا 160 هزار نسخه) کاهان را به عنوان سردبیر و مفسر استخدام کرد که این فرصتی برای نگارش مطالب متعصبانه و اغلب نادرست در اختیار کاهان قرار داد.

 

نیویورک‌تایمز - مهم‌ترین روزنامه آمریکا که به یهودیان تعلق دارد - نیز با انتشار مقالات وی در صفحه پرخواننده «نظرات خوانندگان» به کاهان مقبولیت و مشروعیت بیشتری بخشید.

 

کتاب کاهان با نام «آنها باید بروند» و در آن خواستار اخراج گسترده اعراب فلسطین از سرزمین مادری‌شان شده بود، در سال 1980 توسط انتشارات گروست و دانلپ نیویورک منتشر شد.

 

مجلات، روزنامه‌ها و شبکه‌های تلویزیونی آمریکا هیچ‌گاه سرسوزنی از انتقادات و بی‌حرمتی‌هایی را که نثار گروه‌های شبه‌نظامی غیریهودی از قبیل «کوکلس کلان» ، «آریایی» یا «قانون» می‌کردند، در مورد کاهان که پیام‌ها و اهداف مشابهی را ترویج می‌کرد، روا نداشتند.

 

در اسراییل، کاهان از حمایت و حتی سرسپردگی متعصبانه بسیاری از یهودیان معمولی به ویژه یهودیان «سفاردیک» کشورهای عربی (که هم اکنون اکثریت جمعیت اسراییل را تشکیل می‌دهند) برخوردار بود. یاییرکولتر، روزنامه نگاری که جریان بازدید کاهان از شهر آفولای اسراییل را در ژوییه 1985، همزمان با تنش میان اعراب و اسراییل، توصیف می‌کند، می‌نویسد: «چهره وی برای بحرانی کردن اوضاع و تحریک جوانان مو مجعد در خیابان‌ها کافی بود که هر عرب را تهدیدی بالقوه برای جایگاه اجتماعی خود می‌دیدند. آنها در خیابان فریاد می‌زدند: «کاهان، ‌ناجی ما» آنها به اعراب داخل اسراییل و اعرابی که برای کار به آفولا آمده بودند حمله می‌کردند و به اتومبیل‌های آنان سنگ پرتاب می‌کردند و مغازه ها را غارت می‌کردند . جمعیت مدام فریاد می‌زد: «درود بر کاهان ، مرگ بر اعراب» و هر کس را که می‌دیدند چپاول می‌کردند...

 

هنگامی که کاهان فریاد می‌زد: «تنها خواسته ما اخراج اعراب است. من می‌خواهم که اعراب بروند پی‌کارشان!» میلیون‌ها تن از مردم جهان و اسراییل ظاهر غیرعادی وی را دیدند .

 

شهر به مثابه یک آتشفشان شده بود. جو شهر در اختیار کاهان بود و نفرت و ترس در آن» موج می زد. احساسات به غلیان آمده بود. اعراب دشمن بودند ... «میرکاهان» نژاد پرستی که از ایالات متحده به اسراییل آمده بود، آتشی به پا کرده بود.»

 

کاهان مرده است اما شعله‌های تعصب و کج‌اندیشی وی که او به پاکرد هنوز روشن و فروزان است. بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد یهودیان بیشتری در اسراییل از اتخاذ شدیدترین و وحشتناک‌ترین اقدامات علیه اعراب ساکن سرزمین‌های اشغالی از جمله نسل‌کشی و قتل عام که آنها را مجبور به خروج از «اسراییل بزرگ» کند، حمایت می‌کنند یا حداقل با جدیت خواستار مد نظر قراردادن چنین اقداماتی هستند.

 

مروری بر جنایات صهیونیست‌ها

 

شبه نظامیان صهیونیست در طول سال‌های گذشته صدها اقدام غیر قانونی علیه «دشمنان» واقعی یا فرضی خود انجام داده‌اند از جمله خرابکاری، آزار و اذیت و تهدیدات تلفنی. در زیر شما با چند نمونه از این جنایات به طور مفصل تر آشنا خواهید شد. در بسیاری از موارد زیر نقش JDL به طور قطع و یقین اثبات شده اما در همه موارد نمی توان این گروه را دخیل دانست.

 

***در 26 ژانویه سال 1972 یک گروه JDL ، دفاتر آژانس مبادلات فرهنگی آمریکا و شوروی در نیویورک را بمب‌گذاری کردند که در آن یک منشی 27 ساله (که اتفاقاً یهودی بود) کشته شد و 13 نفر نیز زخمی شدند. یکی از عاملان این بمب‌گذاری به نام شلدون سیگل به پلیس گفت که وی بمب را ساخته است. وی نام دیگر عاملان جنایت را نیز فاش کرد. چند سال بعد، کاهان اقرار کرد که JDL مسئول این جنایت بوده است. با وجود این، ‌پرونده JDL در این حادثه در نهایت به دلایل فنی مختومه اعلام شد.

 

***در ماه می 1972، ده تبهکار وابسته به JDL وارد کنسولگری اتریش در واشینگتون شدند و کارل گروبر، ‌سفیر اتریش در آمریکا و دربان ساختمان را مضروب کردند.

 

***در ماه می 1974، اعضای JDL با یک لوله فلزی به یکی از فعالان جامعه اعراب آمریکا که دکتر محمد مهدی نام داشت؛ ‌حمله‌ور شدند که منجر به شکستگی استخوان کمر وی شد. یک سال طول کشید تا پلیس فردی را بازداشت کرد که وی در تلویزیون ظاهر شد و با افتخار از عمل خود یاد کرد. اندکی بعد، دفاتر دکتر مهدی در مانهاتان و در اثر حریق های عمدی تقریباً به طور کامل ویران شدند.

 

***در 21 فوریه 1975 ، یک دادگاه فدرال کاهان را به دلیل نقض اصول آزادی تعلیقی در دوران محکومیت و ساخت بمب آتش‌زا در سال 1971، مجرم و گناهکار شناخت .

 

وی از ساخت بمب، دینامیت یا دیگر تسلیحات و اقدامات خشونت‌آمیز منع شده بود. قاضی با استناد به نامه‌ای که کاهان در آن از طرفداران خود خواسته بود تا دیپلمات‌های عرب و روس را ترور کنند، وی را به یک سال زندان محکوم کرد. کاهان 8 ماه از این محکومیت را در خانه‌ای در جاده مانهاتان سپری کرد و مجاز بود تا هر روز برای صرف غذا به رستوران‌های «کوشر» برود. وی از این دوران حبس برای اداره و اجرای امور تجاری JDL استفاده کرد.

 

***در سال 1975 ،‌دیوید کامایکو، یک عضو 21 ساله JDL ،‌یک بالگرد غیرنظامی را در نیویورک ربود و در ازاء آن با هدف خرید اسلحه برای JDL دو میلیون دلار پول درخواست کرد. وی پیش از دستیگری ، خلبان را هدف قرار داد.

 

***در سال 1978 ژوزف شاکتر، رهبر JDL در کانادا، ‌منزل دونالد آندروز فعال راستگرا را بمب‌گذاری کرد.

 

***در 11 آوریل 1982، آلن گودمن با یک اسلحه خودکار به طرف مسجدی در اورشلیم آتش گشود که دو فلسطینی کشته شدند. وی بعد از ورود به مسجد دوباره اقدام به تیراندازی کرد که چند نفر دیگر مجروح شدند. گودمن که اهل بالتیمور ایالت مریلند بود، ‌آموزش های شبه نظامی را در اردوگاه جِدِل متعلق به JDL در نیویورک فرا گرفته بود. کاهان در مصاحبه‌ای پیرامون این جنایت گفت : «او هیچ کار اشتباهی انجام نداد. کار او کاملاً صحیح بود.»

 

***در سال 1987، سه عضو JDL به خاطر دخالت در حداقل شش رشته حملات بمب‌گذاری در نیویورک بین سال‌های 1984 تا 1987 بازداشت شدند. متهمان جی‌کوهن، شارون کاتز و ویکتور وانسیر رییس JDL در نیویورک بودند. وی بعد از اقرار به نقش خود در این بمب‌گذاری در اکتبر 1987 به ده سال زندان محکوم شد. موری یانگ دیگر عضو JDL نیز به 5 سال زندان محکوم شد.

 

***مسؤولان FBI معتقدند که JDL پشت پرده انفجار بمب در اواسط اوت 1985 قرار دارد که طی آن شریم سوبزوکف در پترسون ایالت نیوجرسی به قتل رسید. همچنین پلیس این گروه را مسئول حمله‌ای مشابه در اوایل سپتامبر 1985 می‌داند که علیه المارس اسپروجیس در برنت وود ایالت نیویورک صورت گرفت . هر دو به ناحق متهم به ارتکاب جنایات جنگی بودند.

 

/ 1 نظر / 39 بازدید
ندای انقلاب

ایهالناس مسلمان کشی‌یکی‌از سرگرمیهای جدید برای کشورها و دولتهای مسلمان و غیره مسلمان شده. جالب اینجاست که دوستان عزیز آقای احمدی خره،چین و شوروی، قبل از شمارش آرای انتخابات به ایشون تبریک گفتند. کشور چین و شوروی یک ساعت بعد از انتخابات به آنترینژاد تبریک گفتند تو نگو اینها با هم یه قرارهایی دارند و آنهم سرگرمی هست که هر ستاشون دوست دارند و آن هم، مسلمان کشی‌. در ارومجی چین و در چچنیا شوروی و در ایران عزیز دولتها همه مشغول مسلمان کشی‌هستند.احمدی‌نژاد ممکن که خایهٔ امریکا و انگلیس را نمیمالد ولی‌ خوب خایهٔ چین و شوروی را ما چ می‌کند. هی‌نماز جمعه داد میزنم مرگ بر یهودی و صهیونیست تو نگو پولدارترین ادمهایی که شوروی را اداره میکنند یهودی هستند. هر هفته میرم نماز جمعه داد میزنم مرگ بر امریکا و مرگ بر انگلیس تو نگو مسلمان کشهای اصلی‌، چین، شوروی و همین رئیس جمهور قلابی خودمون آقای احمقی خره جنایتکار هستند. «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا بانفسهم»