پرونده خواصی که در برابر فتنه گران سکوت کرده اند، منتشر می شود

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه برنا، محمودی، نماینده بسیج دانشگاه امام صادق بعد از ظهر امروز سه شنبه در تجمع مقابل قوه قضاییه که به علت حرمت شکنی فرقه موسوی در روز عاشورا برگزار شده بود، گفت: دشمنان 16 آذر و قبل از آن ولایت فقیه را مورد هجمه قرار دادند، اما دیدند که تا امام حسین (ع) که اصل اسلام و ولایت فقیه است، وجود دارد موفق نمی شوند، به همین دلیل
” دشمنان 16 آذر و قبل از آن ولایت فقیه را مورد هجمه قرار دادند، اما دیدند که تا امام حسین (ع) که اصل اسلام و ولایت فقیه است، وجود دارد موفق نمی شوند، به همین دلیل بیرق ها را آتش زدند. “بیرق ها را آتش زدند.

وی گفت: امروز ناراحتیم که زنده هستیم و این اتفاق در ام القرای اسلام افتاده است. آقای لاریجانی، وعده قرآن است که اگر سکوت کنی، هم شمای خواص و هم بنده عوام هر دو عذاب می شویم.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: امت حزب الله امروز نشان داد که فضای غبار آلود شفاف شده و مسئله حتی برای یک بچه چهار ساله هم روشن است.

وی ادامه داد: مشخص است که از محسن و فائزه و موسوی، که نتانیاهو از آنها حمایت می کند، نمی توان انتظاری داشت. اما در این واقعه اصولگراها متهم هستند.

وی تصریح کرد: خواصی که ساکت شدند بدانند پرونده تمام آنها و خاطراتشان به زودی توسط بسیج دانشجویی منتشر می شود .

محمودی گفت: مطابق بند میم وصیت نامه امام، اگر اقدامی انقلابی نشود، مردم وارد صحنه شده و سران فتنه را اعدام انقلابی می کنند.

منبع: جهان نیوز

/ 0 نظر / 11 بازدید