بخش‌نامه موسوی برای جمع آوری عکس های منتظری

این تصاویر مربوط است به بخش‌نامه‌ی آقایان میرحسین موسوی و عبدالله نوری، مبنی بر جمع آوری تصاویر و عکس‌های آقای منتظری از نهادها و ادارات و سازمان‌های دولتی. هیچ توضیح اضافی برای این بخش‌نامه‌ها لازم نیست، چون هر دوی آنها به خوبی گویا است. نکته اینجاست که صادر کنندگان این بخش‌نامه‌ها هر دو از مدعیان خط امام هستند. مخصوصا آقای موسوی که هنوز هم خودش را نخست وزیر امام می‌داند و منت آن سالها را بر سر مردم می‌گذارد.

از دو حال خارج نیست و شکل سومی هم وجود ندارد. مدعیان خط امام، یا هنوز به امام وفادارند و به دستورات و نصایح و سفارشات و وصیت‌نامه‌اش پایبندند و یا اینکه به مرور زمان به این نتیجه رسیده‌اند که بعضی از دستورات امام خمینی، اشتباه بوده و آنها را باید کنار گذاشت! اگر ادعا می‌کنند که هنوز به امام و خط امام وفادار هستند، پس چرا رفتار امروزشان چیز دیگری را نشان می‌دهد؟ و اگر بعضی تصمیمات امام را قبول ندارند، که با ادعای خط امامی بودن‌شان منافات دارد!این تناقض را چطور حل می‌کنند؟!

معنای وفاداری به امام و خط امامی بودن فقط این نیست که هرکجا به نفعمان باشد، خودمان را یار و یاور همیشگی امام و فرزند محبوب و نخست وزیر امام بنامیم، اما وقت عمل که شد، عکس دستورات امام عمل کنیم و با دشمنان و مخالفانش متحد شویم!

یک سوال: بالاخره ما نفهمیدیم آقای موسوی آن زمان، خط امامی بودند یا این زمان! نظر شما چیست؟


***

منبع: برنا

/ 2 نظر / 10 بازدید
اسحق فتحی

این انتخابات هر چه که بود این امتیاز را داشت که دو سوی صاحبان قدرت در نظام از چپ و راست با لودادن آتو های حریف سعی در بهتر نشان دادن خود داشته اند غافل از اینکه معلوم شد برای توده های مردم که گندم نما ها همه جو فروشند احمدی نژاد و موسوی ندارد همه در پی قدرت هستند

مجتبی‌ حجت الاسلامی

سلام بیشتر از سی‌ سال پیش خونهای ملت ما درخت استقلال ، ازادی ، جمهوری اسلامی را میوه دا ر کرد ولی‌ متاسفانه رهبران ما غصهٔ پول چینی‌ ها و معاملات با اینها را میخورند و یا اینکه غصهٔ. این فلسطینیها و یا بدتر از همه حزب الهی ها را میخورند . هرکس ریش داره با یک اسلحه ادعای اسلامی بودن میکنه . من هزار با ر برای جمهوری اسلامی حقیقی‌ جان میدهم ولی‌ حاضر نیستم یک قطره خون برای این اسلام خراب کنها بدهم . امیدوارم این رهبران ما در روز سال گرد انقلاب فریاد االله و اکبر های مردم را دلیل بر اغتشاشگری تعبیر نکنند همین الله و اکبر های مردم بود که رهبران ما را بر کار گزا شت . بنده سی‌ سال پیش در مدرسهٔ طلاب قم درس خواندم و دو سال و نیم زندان شاه بودم . الله و اکبر