دستخط مقام معظم رهبری در تجلیل از نواب صفوی

خبرگزاری فارس: در سال 1379، درست در اوج حملات تبلیغاتی سنگین و بی سابقه جریان اصلاح طلب به فدائیان اسلام و مبارزات آنان مقام معظم رهبری در ذیل تصویری از شهید نواب صفوی ، رهبر فدائیان اسلام جمله ای در تکریم ایشان نوشتند .


به گزارش خبرگزاری فارس ، پس از قدرت یابی جریان موسوم به دوم خرداد ، در سال 1376 ، جریان تبلیغاتی جدیدی علیه تمامی مبانی و ارزش های انقلاب اسلامی آغاز گردید. این جریان که تا چند سال از ده ها تریبون کتبی ، با تیراژ بالا و گستره توزیع وسیع برخوردار بود حرکتی را در جهت بازروایی ریشه های تاریخی نهضت اسلامی مردم ایران آغاز نمود که بازه ای از نهضت کربلای حسینی ، در سال 61 هجری تا نهضت جنگل و فدائیان اسلام در تاریخ معاصر را شامل می شد. در این تحرک موزیانه ، موج بی شرمانه ای از تحریف و تاویل انحرافی به سوی موارد مذکور روان گردید و حجم سنگینی از مطالب و تفاسیر خلق الساعه و بی بنیاد در جامعه منتشر شد. این فضای مسموم و خفقان آور ،د مجال هرگونه دفاعی را از ریشه های مسلم نهضت اسلامی و عقبه تاریخی ملت ایران را در برابر طواغیت و مستکبران گرفته بود تا جایی که حتی در میان نیروهای ارزشی و باورمند به انقلاب اسلامی و حکومت اسلامی ، استناد به چنین مواردی دشوار و دارای تبعاتی فرساینده بود. یکی از مصادیق این قبیل ریشه های تاریخی ، مبارزات فدائیان اسلام و خصوصا رهبری منحصربفرد آن یعنی شهید نواب صفوی بود.
در سال 1379، درست در اوج حملات تبلیغاتی سنگین و بی سابقه تربون ها و تئوری پردازان جریان اصلاح طلب به فدائیان اسلام و مبارزات آنان ، مقام معظم رهبری در ذیل تصویری از شهید نواب صفوی ، رهبر فدائیان اسلام جمله ای در تکریم ایشان نوشت . این جمله گرچه کوتاه بود اما احیاگر جایگاه رفیع این شهید عزیز در میان وفاداران به انقلاب اسلامی بود. متن کامل جمله مقام معظم رهبری از این قرار است:

[بسمه تعالی
سلام بر آن پیشاهنگ جهاد و شهادت در زمان ما
سید علی خامنه ای]

تصویر عکس مورد نظر به همراه دستخط مقام معظم رهبری در بخش «عکس های مرتبط» (گوشه چپ تصویر) ضمیمه شده است.

/ 1 نظر / 90 بازدید
آ

موضع گيري هاي يك طرفه تو عكساتون خوب نبومسلموند . ي كه مسلمون ديگه رو خراب كنه نمي شه بهش گفت مسلمون ادعاتون نشه