برنامه احتمالی سازمان منافقین برای حذف موسوی

خبرگزاری فارس: به نظر می‌رسد که فضاسازی رسانه هایی چون بی‌.بی.‌سی نیز، با هدف آماده سازی افکارعمومی و زمینه چینی برای نسبت دادن سوقصد احتمالی به نظام جمهوری اسلامی صورت می‌گیرد.


به گزارش خبرنگار "سرویس فضای مجازی " خبرگزاری فارس، شبکه ایران نوشت؛ در حالی که شواهد و اسناد پلیسی کشته شدن خواهرزاده موسوی را نتیجه یک ترور اعلام کرده و مصلحی، وزیر اطلاعات، دست داشتن گروهک منافقین در این ترور را قطعی دانسته است، رسانه های غربی و محافل ضد ایرانی درصدد متهم ساختن نظام جمهوری اسلامی به ترور مخالفانش هستند.
در این زمینه پایگاه خبرپراکنی بی بی سی که به گفته فعالان سیاسی از اصلی ترین حامیان اغتشاشگران است، به انتشار مصاحبه سعید منتظری، فرزند حسینعلی منتظری، و تبلیغ موضوع "ترور آقای موسوی " پرداخت.
بی بی سی به نقل از سعید منتظری نوشت که "دستگیری یا کشتن میرحسین موسوی را فاجعه آمیز است. "
این پایگاه انگلیسی که سخنان فرزند آقای منتظری را از مصاحبه او با مجله اشپیگل منتشر کرده، کوشیده تا چنین القا کند که جمهوری اسلامی ممکن است میرحسین موسوی را به قتل برساند.
بی بی سی این نتیجه را پس از اشاره به ترور خواهرزاده موسوی گرفته است. این حامی اغتشاشگران روز عاشورا، آنچه "آشتی ملی " خوانده را، تنها راه جلوگیری از ادعای خود عنوان کرده است.
اما این اتهامات در حالی به نظام نسبت داده می شود که یک روز پس از آنکه وزیر اطلاعات، حضور منافقین در اغتشاش روز عاشورا و ترور علی موسوی را قطعی دانست، مریم رجوی، سرکرده این گروهک، حضور نیروهایش در جمع اغتشاشگران را تایید کرد و آن را دستور خود دانست.
در همین حال، مهدی کروبی در دیدار با میرحسین موسوی، ترور خواهرزاده او را به نظام نسبت داد و بدون اشاره به هتاکی های فرقه سبز نسبت به قرآن، روز عاشورا و آرمان های امام (ره)، در سخنانی جالب گفت که "دشمنان حق و آزادی تا بدانجا پیش رفته اند و از باده قدرت چنان مست شده اند که دیگر حرمتی نیز برای عاشورا و عزاداران حسینی قائل نیستند ".
اما تلاش مخالفان و رسانه های بیگانه برای متهم ساختن نظام به کشتن خواهرزاده آقای موسوی و تبلیغ "ترور میرحسین " در حالی است که با تاکید مسئولان نظام، هم اکنون زبده ترین و با تجربه ترین محافظان، وظیفه حفاظت از آقای موسوی و همراهان او را به عهده دارند.
در همین زمینه، روزنامه اعتماد روز پنج شنبه از تشدید حلقه حفاظت از سران اصلاحات خبر داد.
این روزنامه اصلاح طلب همچنین نوشت که برای حفاظت از سران اصلاحات، از زبده‌ترین نیروهای حفاظتی که پیشتر متعلق به برخی مقامات ارشد سیاسی و اجرایی بوده‌اند استفاده می‌شود.
بنابراین با توجه به ارتباط و وابستگی محافل رسانه ای و سیاسی ضدایرانی به سرویس های جاسوسی غربی و صهیونیستی، گفته می شود که هدف از انتشار این گونه اخبار و اتخاذ این موضع گیری ها، علاوه بر متهم ساختن نظام به ترور مخالفانش، می تواند زمینه چینی برای "سوءقصد به جان سران فتنه " بویژه آقای موسوی هم باشد.
در همین راستا گروهک تروریستی منافقین که از سوی کشورهای غربی و به طور ویژه انگلیس، حمایت می شود، از اعزام تیم های خود به ایران برای ایجاد و گسترش اغتشاش و ناآرامی خبر داده است.
نیروهای انتظامی و امنیتی هم این موضوع را تایید کرده و به گروه های سیاسی و سران جریان اصلاحات، دستورکار گروهک منافقین در ایران را اعلام کرده اند.
بر همین اساس، به نظر می رسد که فضاسازی رسانه هایی چون بی بی سی نیز، با هدف آماده سازی افکارعمومی و زمینه چینی برای نسبت دادن سوءقصد احتمالی به نظام جمهوری اسلامی صورت می گیرد.
از سوی دیگر برخی فعالان سیاسی داخلی با اشاره به افراطی گری های گسترده فرقه سبز بویژه در روز عاشورا و و هشدار ده ها میلیونی مردم در هفته گذشته به سران فتنه، موقعیت کنونی آنان و حامیان بیگانه این جبهه را بحرانی می دانند.
به همین دلیل، کارشناسان برنامه گروهک هایی مانند منافقین برای دست زدن به ترورهایی که منجر به خروج از بحران کنونی شود را محتمل می دانند.

/ 0 نظر / 20 بازدید