حماسه چندین میلیون نفری مردم تهران تاریخی شد

میلیون ها تهرانی امروز در اجتماع با شکوه خود همچنین شعار می دادند "مرگ بر آمریکا "، "مرگ بر انگلیس " ، "مرگ بر اسرائیل "، "مرگ بر موسوی "، "مرگ بر خاتمی "، "مرگ بر کروبی " "مرگ بر سه حسین، صدام حسین،باراک حسین،میرحسین "، "مرگ بر منافق "، "لعن علی عدوک یا حسین، خاتمی و کروبی و میرحسین "، "آشوبگر اعدام باید گردد "، "آشوبگر عاشورا اعدام باید گردد " و "خواص بی بصیرت،خجالت خجالت "
میلیونها تن از عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) از ظهر امروز با تجمع عاشورایی در میدان انقلاب و خیابانهای اصلی منتهی به آن ضمن تجدید میثاق با رهبر معظم انقلاب، مرگ فتنه‌گران و بدخواهان نظام را فریاد زدند.
جمیعیت عاشورائیان به حدی بود که از نخستین ساعات بعد از ظهر امروز مسیر‌های منتهی به میدان انقلاب و خود میدان مملو از جمعیت شد و تردد راهپیمایان را به سختی میسر می کرد.
راهپیمایان که در میان آنان از تمامی قشرهای جامعه به چشم می‌خورد، با سر دادن شعارهای کوبنده و انقلابی ، خشم خود را از اهانت کنندگان به ساحت عاشورا و عوامل و سران فتنه‌های اخیر اعلام کردند.
راهپیمایان خشم انقلابی خود را نسبت به حوادث ضد انقلابی و فتنه‌گری‌های اخیر نشان دادند.
جمعیت چندین میلیون نفری راهپیمایان همچنین ضمن سر دادن شعارهایی در محکومیت فتنه‌های اخیر خواهان برخورد قاطعانه دستگاه‌ قضایی با آشوبگران و اغتشاشگران و سران فتنه شدند.

/ 1 نظر / 11 بازدید
بنده خدا اگر بشود

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/8399/13780926_2369_32k.mp3 فایل صوتی منتشر نشده از رهبری حتما دانلود کنید